facebook

Rezerwacja telefoniczna: 32 264 70 43
Dąbrowa Górnicza, Al. Piłsudskiego 13 Google Maps
Hotel Pogoria Residence - Dąbrowa Górnicza

Sala bankietowa, imprezy, wesela w Dąbrowie Górniczej

WESELE i IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

POGORIA residence

Dąbrowa Górnicza to jedno z miast na mapie województwa śląskiego, które może poszczycić się niepowtarzalnym i stylowym obiektem: Pogoria Residence. Interesująca architektura, oryginalny wystrój wnętrz, profesjonalna obsługa i przestronna Sala Bankietowa sprawiają, że to miejsce idealne na organizację wesela, chrzcin, komunii, imprez urodzinowych, uroczystości rodzinnych czy firmowych.

WESELA I UROCZYSTOŚCI RODZINNE

Już od kilku lat w Pogoria Residence zajmujemy się organizacją wesel i innych uroczystości rodzinnych. Gwarantujemy pyszne, indywidualnie skomponowane menu, idealnie dobrane dekoracje i profesjonalną obsługę. Wysoką jakość naszych usług potwierdzają rekomendacje zadowolonych Gości. Zawsze odpowiadamy na potrzeby i preferencje Klientów, co sprawia, że każda impreza, czy to wesele czy urodziny, jest wyjątkowa i niepowtarzalna!

Więcej na temat oferty weselnej >>

IMPREZY BIZNESOWE

Pogoria Residence to obiekt przystosowany do organizacji wydarzeń firmowych, konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych. Posiadamy kompleksowo wyposażone zaplecze konferencyjno-szkoleniowe. Jesteśmy w stanie pomieścić do 250 osób włącznie. Pełną ofertę dla biznesu znajdą Państwo w zakładce: Biznes.

 

Facebook