17.01.2018
18.01.2018

Kariera

Szanowni Państwo,  w tym dziale znajdziecie aktualne oferty pracy w naszym hotelu, serdecznie zapraszamy do składania swoich aplikacji:

Zainteresowanych prosimy o e-mail z CV (ze zdjęciem) na adres: kariera.pogoriaresidence@gmail.com

STANOWISKO PRACY: Kelnerka/Barmanka

DZIAŁ kręgielnia

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

  • Obsługa Gości
  • Zapewnienie wysokiego stopnia zadowolenia gości i zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klienta
  • Dbałość o wysoki standard usług
  • Wprowadzanie rezerwacji telefonicznych
  • Włączanie torów do gry
  • Dbanie o czystość w kręgielni

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w podobnej pracy, będzie atutem
  • Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Właściwa dla stanowiska pracy prezencja
  • Dyspozycyjność

SPECYFIKA STANOWISKA:

Stały kontakt z ludźmi

  • Różnorodność codziennych zadań
  • Aktywność zawodowa przez cały rok, praca w dni wolne i święta, praca w godzinach wieczornych.

STANOWISKO PRACY: RECEPCJONISTKA

DZIAŁ RECEPCJI I REZERWACJI

  • Obsługa Gości hotelowych zgodnie ze standardami hotelu
  • Prowadzenie bazy danych klienta
  • Informowanie o warunkach pobytu i o usługach dodatkowych świadczonych w hotelu
  • Dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem gościa w hotelu

WYMAGANIA:

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji
  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Stały kontakt z ludźmi
  • Aktywność zawodowa przez cały rok, praca całodobowa, praca w dni wolne i święta, praca w godzinach nocnych.